PIĘKNY DOM NAD JEZIOREM WOJNOWSKIM!!!/sprzedane
1903 Hollywood Boulevard, Hollywood, FL 33020, USA
SPRZEDAŻ 890.000PLN - DOMY, Wolnostojące
330787 103 m2 Liczba pokoi 3 Nr Oferty 330787

OFERTA BEZPOŚREDNIA! KLIENT NIE PŁACI PROWIZJI!

Oferujemy na sprzedaż dom o architekturze zakopiańskiej zbudowany przez górali z płazów świerkowych (bali) w latach 70-tych przeniesiony i ukończony  w 2012r. położony na działce o pow. 1973m2 nad Jeziorem Wojnowskim.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Dom letniskowy – całoroczny, o powierzchni użytkowej 103 m ² , dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, z tarasem zadaszonym i otwartym.

Układ pomieszczeń:
PARTER: Salon z kominkiem i wyjściem na taras, jadalnia, kuchnia, łazienka z natryskiem, pomieszczenie gospodarcze, sień, korytarz.
PIĘTRO: 2 pokoje, garderoba, łazienka (wanna z hydromasażem).

Dom wykończony z materiałów najwyższej jakości. Dach kryty blachodachówką. Ogrzewanie kominkiem z płaszczem wodnym obudowany starymi kaflami z pieca, granitem oraz drewnem. Na parterze ogrzewanie podłogowe na piętrze grzejniki (alternatywnie ogrzewanie kotłem elektrycznym), na posesję jest doprowadzony gaz ( można więc zastosować ogrzewanie gazowe).
Stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Podłogi na parterze granit i wstawki z deski świerkowej. Na piętrze panele podłogowe.

ZAGOSPODAROWANIE TERENU:
Dom usytuowany na działce o powierzchni 1973 m ² w tym 700m2 lasu świerkowego. Działka ogrodzona, pięknie zagospodarowana z dużą ilością nasadzeń (drzewa, krzewy, iglaki i kwiaty). Wydzielone miejsce na ognisko i do grillowania. Brama wjazdowa otwierana automatycznie. Chodniki ze starej cegły klasztornej, podjazdy z kostki brukowej.

Na działce dodatkowo znajdują się:
• mały domek dla gości (15 m ² + poddasze do zagospodarowania)
• garaż (23 m ²)
• pomieszczenie na drewno (drewutnia) – 15 m ²

MEDIA:
• Woda +kanalizacja miejska. Ponadto woda z własnego ujęcia do podlewania,
• Szambo bezodpływowe z atestem – 6000 l ( może służyć jako zbiornik do gromadzenia deszczówki do podlewania),
• Prąd + agregat prądotwórczy,
• Gaz ziemny

Działka i dom w pełni monitorowane – 4 kamery, alarm

Położenie:
Dom położony na działce letniskowej nad Jeziorem Wojnowskim (woj. lubuskie) z dostępem do jeziora (pierwsza linia brzegowa). 7 km do lotniska w Babimoście, 36 km zjazd z autostrady A2 (zjazd w m. Trzciel),100 km od Poznania, 30 km od Zielonej Góry, 100 km od Niemiec. Piękna okolica, jezioro bogate w faunę – ryby i ptactwo wodne. Lasy sosnowe i mieszane. Cicha i spokojna okolica idealna do spokojnego życia i odpoczynku. Z dala od miejskiego zgiełku.

ATRAKCYJNA OFERTA ! ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA!

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego,a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

Agent Joanna Możdżeń

Licencjonowany Pośrednik nr 21493
Więcej

Kontakt

GDPR Agreement *

Loading...

Podobne oferty