Dom w centrum miasta, Zielona Góra! SPRZEDANE
1903 Hollywood Boulevard, Hollywood, FL 33020, USA
SPRZEDAŻ 485.000PLN - DOMY, Wolnostojące
196787 189,50 m2 Liczba pokoi 6 Cena za m2 2566 Nr Oferty 196787

DOM W CENTRUM MIASTA!

OFERTA ZABLOKOWANA !!!! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym,  w zabudowie wolnostojącej.

Budynek podpiwniczony z garażem w części podpiwniczonej. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 189,5m 2 ,  a powierzchnia działki 728m2.

Atrakcyjna lokalizacja! Budynek mieszkalny znajduje się przy głównej ulicy Stefana Batorego nadaje się na mieszkanie lub siedzibę firmy z zapleczem. Idealna inwestycja pod działalność gospodarczą!!!

Działka o pow. 728m2 w pełni zagospodarowana, ogrodzona, podjazd wyłożony polbrukiem.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

parter: duży przedpokój, kuchnia, dwa pokoje, WC.

piętro: 4 pokoje, łazienka.

Dom jest całkowicie podpiwniczony z własnym dodatkowym osobnym wejściem do pomieszczeń przyziemia. W piwnicy znajdują się: kotłownia/kuchnia letnia, pralnia/łazienka, garaż i duże zaplecze.

Na działce znajduje się warsztat (wysoki) o powierzchni zabudowy, 130,6 m²  pow. użytkowa 107 m², wolnostojący, ze stanowiskami na 3 samochody osobowe z zapleczem, pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi. Prawie cały warsztat jest podpiwniczony. Wjazd do warsztatu jest w całości utwardzony.

Warsztat jest wynajęty (czynsz miesięczny) i funkcjonuje.

Ze względu na położenie w centrum miasta przy jednej z głównych arterii z dużym wewnętrznym parkingiem nadaje się do wszechstronnego wykorzystania: siedzibę firmy, gabinety, kancelarie, biura jak również na mieszkania.

Bardzo dobra lokalizacja czyni tę ofertę bardzo atrakcyjną !!!

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!!

Agent Joanna Możdżeń

Licencjonowany Pośrednik nr 21493
Więcej

Kontakt

GDPR Agreement *

Loading...

Podobne oferty