DOM PONIEMIECKI Z ZABUDOWANIAMI GM.BYTNICA
51.936619,15.508690
SPRZEDAŻ 590.000PLN - DOMY

Oferujemy na sprzedaż piękny dom poniemiecki, wraz z zabudową gospodarczą, położony w malowniczej miejscowości Grabin, gmina Bytnica, powiat krośnieński.

*** oferta na wyłączność***

Budynek usadowiony na działce o pow. 2.300m2, podpiwniczony, po generalnym remoncie. Dom bardzo funkcjonalny, przytulny, z klimatem.

Powierzchnia użytkowa domu to około 230m2, parter posiada pow. ok 140m2, poddasze pow. użytkowa 94m2.

Na parterze znajdują się: wiatrołap o pow. 11,57m2, przestronna jasna kuchnia o pow. 25,35m2, pokój – gabinet z piecem kaflowym o pow. 22,80m2, salon z kominkiem o pow. 28,75m2, sypialnia o pow. 23,28m2, łazienka z wanną i dużym prysznicem o pow. 13m2, korytarz o pow. 8,67m2, pralnia o pow. 4m2.

Na poddasze prowadzą drewniane schody z korytarza, poddasze do własnej aranżacji, z dużym potencjałem (pow. po podłodze 140m2).

Do budynku przynależy pomieszczenie gospodarcze wraz z kotłownią o pow. ok 24m2.

Media: prąd, woda z sieci, ogrzewanie – piec na pelet.

Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej, oświetlonej latarniami.

Działka, ogrodzona, zagospodarowana z licznymi nasadzeniami, z dogodnym wjazdem na posesję.

Na działce znajduje się zabudowa:
1) budynek gospodarczy z cegły o pow. ok 160m2; 2) budynek gospodarczy z cegły o pow. ok 103m2, 3) stodoła drewniana o pow. ok. 198m2 ,

Budynek mieszkalny w bardzo dobrym stanie, wymieniono wszystkie instalacje, okna drewniane 2 szybowe, dachówka ceramiczna, strop ocieplony wełną, strych obity płytą OSB, łazienka po generalnym remoncie. Ściany gładzone, malowane, podłoga drewniana, w korytarzu płytki, łazienka w glazurze i terakocie.
Nieruchomość z ogromnym potencjałem ze względu na położenie. Wieś Grabin leży na skraju Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego, niedaleko wsi znajduje się jezioro Grabinek. Budynek mieszkalny idealny do zamieszkania (nie wymaga remontu) jak i prowadzenia działalności gospodarczej typu agroturystyka, pensjonat, itp. Stan budynków gospodarczych daje możliwość adaptacji na różnego typu zastosowanie.

Istnieje możliwość zakupu działek budowlanych w bliskiej odległości od gospodarstwa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i obejrzenia nieruchomości!

Obejrzenie nieruchomości możliwe po uzgodnieniu telefonicznym.

Nota prawna

Informacje zawarte w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy. Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Podobne oferty